Firma Studio FOTO jest w pełni prywatnym, powstałym w 1989 roku zakładem fotograficznych. Od początku istnienia mieści się w tej samej siedzibie. Zakład prowadzony jest przez znanego wrocławskiego fotografika, mistrza w rzemiośle fotograficznym (tytuł nadany przez Wrocławską Izbę Rzemieślniczą), członka Stowarzyszenia Artystów Fotografików i_Twórców Audio - Wizualnych, autora wielu wystaw fotograficznych: Marka Maślankę. W_zakładzie zatrudnieni są dyplomowani fotograficy wyspecjalizowani w obróbce laboratoryjnej, w_fotografowaniu studyjnym i reporterskim.

Wykonujemy pełen zakres usług fotograficznych. Posiadamy własne laboratorium do obróbki zdjęć czarno-białych oraz MiniLab FUJI do szybkiej obróbki filmów i zdjęć barwnych. Dysponujemy profesjonalnym studiem fotograficznym do zdjęć reklamowych, ślubnych, okolicznościowych i do dokumentów. Pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości: aparat studyjny Hasselbald, aparaty reporterskie (analogowe i cyfrowe) Nikon z obiektywami o wysokiej rozdzielczości.

Wykonujemy zdjęcia dla wielu agencji reklamowych oraz wielu polskich i_zagranicznych firm, między innymi dla:

KNAUFMETEOR PLUS GSMVOLVO MOTOR POLAND
AKZO NOBELAKZO NOBELKNAUF

Nasze zdjęcia można zobaczyć na wielu plakatach, w prasie, jak również na widokówkach Wrocławia i okolic wydanych kilka lat temu, które do dziś mozna spotkać w_sprzedaży.

Nasze zalety:
- profesjonalna obsługa przez zawodowców, wysoka jakość i szybkie wykonywanie usług, mobilność i dyspozycyjność,
- własne laboratorium, szybka obróbka zdjęć,
- własne studio,
- zdjęcia wykonujemy na terenie całego kraju, jak również za granicą,
- znajdujemy się w pawilonie handlowym z własnym parkingiem, gdzie zawsze zaparkujesz samochód lub rower.

Zapraszamy do współpracy
Marek Maślanka


| 1989-2014 (C) Copyright by Studio FOTO - Marek Maślanka| | Design by keson.pl |